Вітаю!

Мене звати Ярослав Перець!

Я з України!!!

    З дитинства, виховувався у творчій сім’ї, навчаючись в художній школі, я цікавився мистецтвом фотографії, намагаючись як можна більше взнати про багатогранну професію фотографа – актуальну і популярну у всьому світі.

    Розкривати таємниці фото я почав на університетській лавці, коли фотографія слугувала справжньою підпорою в навчанні ремеслу художника на кафедрі образотворчого мистецтва. Закінчуючи навчання, виконуючи магістерську роботу, я в повній мірі збагнув цінність художнього мислення для професійної діяльності фотографа, котрий прагне працювати як фотохудожник.

    Зараз фотографія для мене – спосіб самовираження, котре розвивається разом з технічними досягненнями третього тисячоліття, даючи все нові і нові можливості для художнього відображення навколишнього світу в фотороботах, на котрих яскраво, і виразно фіксуються різноманітні моменти життя, часом в неочікуваних ракурсах, демонструючи людські емоції і почуття, фіксуючи на фото поверхні, зберігаючи на багато років, щоб відроджувати у пам’яті і розповідати про пережите іншим людям, В фотографії я демонструю свою життєву позицію, намагаючись розвивати філософію позитивного життєсприйняття.

    Познайомившись з сайтом, Ви помітите, що в портфоліо представленні фотороботи різних жанрів. Але особливе місце в моїй творчості займає весільна фотографія. З допомогою фотокамери, я спостерігаю за тим, як молоді пари в спільному прагненні до щастя демонструють красу молодих сердець. Їх обличчя сяють від любові. І це стан внутрішнього піднесення, котре дарують один одному чоловік і жінка в особливі хвилина життя, я, як фотограф, намагаюся зафіксувати і передати з особливою щирістю. Моя задача не випустити, побачити кожну деталь, важливої події: будь то емоція чи частинка святкового оточення.

    До кожної фотографії в мене особливе відношення, - нова робота – нове оригінальне рішення – плід індивідуального творчого мислення. Я уникаю повторів і авторських штампів, знаходжуся в постійному пошуку кольорових і композиційних рішень. В цьому мені допомагає звернення до творчості майстрів образотворчого мистецтва, спостерігання за розвитком фотографії – явища сучасного цивілізованого процесу.

    Звернувшись до мене, як до фотографа, Ви отримаєте індивідуальний підхід і якісно виконану роботу. Я обіцяю, що фотографії Вашого замовлення нічим не будуть програвати роботам, представленим на цьому сайті. Я з радістю доповню своє творче портфоліо новими яскравими роботами, в яких втілюються світлі людські образи.

не зволікай у знайомстві зі мною...

обов'язково підписуйся на мене в instagram
+38 (099) 383 2 686